فیلم آموزشی : تولید محتوای مناسب در محیط خارج استودیو

دانلود فیلم

امروزه تولید محتوای با کیفیت با بودجه محدود موضوعی است که خیلی ها بدنبال آن هستند از جمله خود من ، مهمترین قسمت های تولید محتوا ضبط صدا است مخصوصا برای فیلم های آموزشی .

پیچیده بود نرم افزار های مختلف و توصیه بعضی افراد به خرید تجهیزات گران قیمت باعث انصراف خیلی ها از تولید محتوا شده و یا باعث شده که آنها با ابزار های فعلی خودشون اقدام به تولید محتوا کنند و در نهایت نتیجه مورد انتظار حاصل نشود .

در این فیلم آموزشی با استفاده از حداقل هایی که در بازار در دسترس است ازجمله کارت صدا (U-PHORIA UM2) و میکروفون (BA85a) بهرینگر و چند نرم افزار ساده کیفیت صدا را به حد قابل قبولی خواهیم رساند.

فراموش نکنید که در هنگام کار با این کارت صدا نباید تنظیمات ولوم در ویندوز ( مربوط به میکروفون کارت صدا)بیشتر از 20% باشد و عمده تقویت صدا باید توسط کارت صدا انجام شود.

برای ادامه آموزش فیلم رو مشاهده کنید

بنیامین محمدی

کارشناس ارشد معماری کامپیوتر با 15 سال سابقه کار در زمینه شبکه لینوکس و وب سرور با 12 سال سابقه تدریس شبکه (البته به سبک خودم ترکیبی از میکروتیک و سیسکو با توجه به نیاز بازار) علاقمند به جاوا نسخه استاندارد علاقه مند به سیستم عامل های قدیمی به دنبال روش های آموزشی جایگزین برای آموزش بهتر و مفید تر کامپیوتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

فیلم آموزش میکروتیک ( جلسه اول استاتیک روت و تنظیمات اولیه)

یکشنبه 9 آبان 1400
در جلسه اول آموزش میکروتیک بجای مباحث اولیه تکراری شروع به آموزش مسیر یابی استاتیک کردیم ، مسیر یابی اولین کار هست که یک روتر باید انجام بدهد . با این آزمایش با بسیاری از تنظیمات اولیه روتر میکروتیک آشنا خواهید شد. مسیر یابی استاتیک دارای مزایایی است از جمله […]
mikrotik

شاید برای شما جالب باشد